Białe buty medyczne

Białe buty medyczne to nie tylko wysoka estetyka, ale i komfort pracy. Czasy, kiedy jedynym rozwiązaniem były stare, nieatrakcyjne drewniaki, minęły. W ofercie sklepu Dr Leon znajdują się oryginalne, stylowe modele, dzięki którym każdy poczuje się swobodnie, bezpiecznie i pewnie. Wielogodzinna praca na stojąco jest uciążliwa nie tylko dla kręgosłupa, ale także ogólnego stanu zdrowia. Dlatego lekarze różnych dziedzin, pielęgniarki, fryzjerki i kosmetyczki decydują się na zakup naszego obuwia. Czym się charakteryzuje i jak ważną funkcję pełni w codziennej pracy medyków?

DR LEON – BIAŁE BUTY MEDYCZNE

Dostępny asortyment cechuje się przede wszystkim:

 • wysoką jakością produkcji dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów.
 • wentylacją oraz amortyzacją powietrza – m.in. dzięki skórzanej wkładce.
 • konstrukcją zapobiegającą bólom stóp i nóg.
 • odciążeniem kręgosłupa dzięki możliwości rozłożenia ciężaru na całych stopach.
 • odciążeniem kolan i stawów.
 • budową, która nie powoduje otarć, pęcherzy i odcisków.
 • zapewnieniem masażu stóp dzięki piankowej warstwie.
 • podeszwą o właściwościach antypoślizgowych.
 • łatwym czyszczeniem, nie wymagającym używania specjalnych środków.
 • wyprofilowaniem dobrze współpracującym ze stopą.
 • właściwościami antygrzybicznymi i antybakteryjnymi.
 • lekkością.
 • podparciem łuku podłużnego i poprzecznego.

STYLOWO I ORYGINALNIE

Białe, medyczne obuwie nie jest uniwersalne i standardowe. Różnice między modelami pozwalają na wybranie tego, który najlepiej odpowie naszym preferencjom. Z powodzeniem dopasujemy buty do swojego stylu zawodowego, gustu i wygody. Buty sprzedawane są zarówno w wersji damskiej, jak i męskiej, w rozmiarach 36-41 (w przypadku kobiet) i 42-46 (w przypadku mężczyzn). Mogą mieć w pełni zabudowany przód lub delikatnie odsłonięty. Dodatkowo stosuje się klamry, rzepy lub nietypowe wzory, które wyróżnią się na tle innych medycznych butów. W ramach funkcjonalności i przyspieszenia procesów decyzyjnych oraz zakupowych, każdy z modeli otrzymał jako nazwę imię, ułatwiające znalezienie, wymianę i rozpoznanie gatunku. Milenę, Oliwię Ninę lub Emi wybiorą dentystki i pielęgniarki. Na Tymona, Huga lub Jana zdecydują się chirurdzy, farmaceuci lub onkolodzy.

ŁADNIE, ALE ZDROWO

Pomysły na wzory i stawianie na aspekt wizualny nie biorą się z próżni. O tym jak ważna jest atrakcyjność obuwia, zwłaszcza tego, w którym spędzamy pół dnia, wiedzą wszyscy. Także projektanci butów medycznych stawiają na to, by nie ograniczać asortymentu, ale rozbudowywać i dotrzeć do potrzeb każdej kobiety i każdego mężczyzny. Kluczem do sukcesu firmy Dr Leon jest połączenie tego, co ładne, z tym co bezpieczne dla zdrowia. Medyczne obuwie nie musi być nudne i powtarzalne, ale zawsze pamięta o celu – jest nim komfortowa, wielogodzinna praca, która nie kończy się bólami stawów i kręgosłupa, ale gotowością do działań następnego dnia. Dzięki butom firmy dr Leon minimalizuje się ilość zmęczenia, dyskomfortu i problemów ze strony całego ciała. To umożliwia pełne oddanie się aktywności leczniczej, od której zależą losy następnych ludzi.

Z ZAUFANIEM I WIELOLETNIĄ PRAKTYKĄ

Wybór producenta ma duże znaczenie. Jeśli wybieramy obuwie medyczne nieznanego pochodzenia, może okazać się, że mają w sobie wysokie stężenia ciężkich metali, bardzo szkodliwych dla zdrowia. Przedostają się wskutek garbowania skór. Zaniżone ceny przykuwają uwagę, jednak w dłuższej perspektywie pojawia się problem nie tylko ze strony stopy, ale także trwałości samego obuwia. Dr Leon jest gwarancją bezpieczeństwa zarówno na poziomie wytwarzania obuwia, jak i jego używania po zakupie. Wybrane modele służą przez lata praktyki zawodowej, a ze względu na atrakcyjność, są kupowane w większych ilościach – jako obuwie zamienne. Sklep internetowy przygotowany został funkcjonalnie, co ułatwia poruszanie się i kontakt z pracownikami. W razie wątpliwości i pytań, wystarczy wysłać e-mail pod umieszczony adres lub skontaktować się telefonicznie. Zachęcamy do zakupów, które pomogą w przyjemnym i komfortowym wykonywaniu obowiązków.

Dodaj komentarz