Włoskie garnki firmy Venice 19 Pearl Collection – sprawdź ceny i opinie!

garnki venice 19 pearl collection ceny opinie

Można sądzić, że posiadanie porządnej kuchni kończy się jedynie na dobrej jakości meblach oraz sprzęcie AGD i RTV. W rzeczywistości, jest to pomieszczenie, które w głównej mierze służy do przygotowywania posiłków dla domowników i gości. O ile szafki przechowają jedzenie, a kuchenka czy piekarnik je odgrzeje, o tyle nie wrzuci się bezpośrednio surowych produktów na gołe palniki, a gotowych dań nie będzie się jeść palcami. Potrzebne do tego są odpowiednie sztućce, garnki, szklanki i patelnie.

Garnki Venice

W dzisiejszych czasach przemysł i rynek są tak rozwinięte, że przyrządy kuchenne można kupić praktycznie w każdym miejscu. Oczywiście są specjalne sklepy ku temu poświęcone, ale po co się do nich udawać skoro wystarczy wejść do pierwszego lepszego supermarketu, a tam czeka na klienta zestaw sztućców? Takie myślenie może spowodować, że parę lat będzie wydawać się kilkaset złotych na wszystkie garnki, które będą się niszczyły i trzeba będzie zastępować je innymi, nowszymi. W efekcie straci się więcej pieniędzy i czasu, a czasem nawet zdrowia, niż to wszystko było warte. Lepiej jest postawić na sprawdzone produkty, które zagwarantują człowiekowi długie i sprawne użytkowanie. Takie właśnie są nowoczesne i niepowtarzalne garnki venice.

Dlaczego garnki Venice są dobrym wyborem?

Wiele przyrządów spotykanych w sklepach nie jest dobrej jakości, a dla ich producentów liczą się tylko obroty w handlu i dobre ceny. W większości przypadków, wyższa cena nie równa się lepszej jakości tylko piękniejszemu wyglądowi. Venice Pearl Collection posłuchało opinii klientów i stworzyło wspaniałe garnki Venice, które tylko czekają na nowych właścicieli. A co sobą oferują?

  • Piękny design
  • Wspaniała jakość
  • Kilkadziesiąt lat gwarancji
  • Różnorodne użycie
  • Cena adekwatna do jakości.

Użycie

Garnki z kolekcji Venice Pearl Collection nadają się do używania w kuchni praktycznie w każdej rzeczy, dzięki czemu garnki Venice są warte swojej ceny. Wlicza się w to zarówno te, do których maja być przeznaczone, jak i dodatkowe rzeczy, o których niektórzy w ogóle by nie pomyśleli.

Gotowanie

Przygotowując wieloczęściowy posiłek, zazwyczaj albo brakuje naczyń, albo każdy z nich musi być na osobnym palniku. Przez to zagracana jest praktycznie cała kuchenka. Dodatkowo marnuje się prąd lub gaz, a przy tym i czas. Garnki venice są tak zbudowane, że można je ustawić w systemie wieżowym czyli jeden garnek na drugim. Wszystkie potrawy się w nich znajdujące będą przyrządzać się w jednym czasie, niezależnie od tego co się w nich znajduje. Również sposób przyrządzania nie gra tu roli. Można w nich gotować w wodzie, na parze, dusić, a czasem nawet smażyć.

garnki venice 19 pearl collection ceny opinie

Smażenie

Smażenie jest jednym z najsmaczniejszych typów przygotowywania jedzenie, głównie ze względu na wspaniały smak potraw usmażonych na dużej ilości tłuszczu. Niestety, chociaż jest to dobre dla ludzkich kubków smakowych, zdrowie nie jest tego samego zdania. Najlepiej, żeby przy smażeniu wykorzystywać te tłuszcze, które już znajdują się w produkcie. Unikalna konstrukcja garnków Venice pozwala zrezygnować z dodatkowego oleju czy smalcu i wciąż zachować wspaniały smak posiłku.

Jakość

Przy codziennym użytkowaniu naczyń nie jest trudno o ich zniekształcenie. Czasem gdzieś spadną, innym razem zarysują się, albo, na skutek złego obchodzenia się z nimi, pękną. Tworząc garnki marki Venice zdecydowano się na użycie metali uważanych za najwytrzymalsze, najtwardsze i najmocniejsze. Do tego są odporne na wszystkie urazy zewnętrzne, nawet jeśli warunki w jakich się znajdują nie są łatwe.

Jednakże, oprócz wyboru odpowiedniego materiału, garnki muszą też jakoś wyglądać, aby pięknie prezentowały się na kuchennych blatach. Dlatego w tym przypadku zastosowano wyjątkową estetykę i harmonię kolorów przy jednoczesnym umiarze. Po prostu garnki Venice można określić jako piękno w każdym calu, a to wszystko stworzone we Włoszech.

Gwarancja

W sklepach przeciętna gwarancja wynosi 1-2 lata. Przy poświęceniu dodatkowych środków, może się ona powiększyć do ilości 5 i, w nielicznych przypadkach, 10 lat. Tutaj, Venice Pearl Collection, pewna swych produktów daje gwarancje aż 20 lat bez poświęcania większych kosztów pieniężnych, dzięki temu mają bardzo dobre opinie.

Dodaj komentarz