Ekskluzywne prezentacje i pokazy firmy Clavam Sp. z o.o – sprawdź opinie!

Sprzedaż objazdowa garnków, patelni oraz odkurzaczy jest już znana każdemu. Wiele osób miało bezpośredni kontakt ze sprzedawcami pukającymi do naszych drzwi lub organizującymi spotkania w pobliskiej świetlicy. Część z nas zna jednak takie przypadki jedynie z opowieści. Podczas takiego spotkania jego uczestnicy dowiadywali się o wysokiej jakości oferowanych produktów. Mimo, że cena nie była niska część z osób decydowała się na zakup danego urządzenia lub artykułu.

Brzmi jak idealna recepta na sprzedaż produktów naprawdę dobrej jakości. Jednak opinia o tej formie dotarcia do klient jest jedna z najgorszych w całym marketingu. Skąd w takim razie się ona wzięła? Czy wynika ona z zbyt wysokiej ceny produktów? A może to tylko opinie zazdrosnej konkurencji?

Szukając odpowiedzi na te pytanie poprosiłem o pomoc człowieka, który na tej formie sprzedaży spędził już wiele lat. Pan Cezary Kozłowski jest pracownikiem firmy Clavam Sp. z o.o. i w krótkim wywiadzie opowiedział nam jak wygląda obecnie rynek sprzedaży objazdowej, czym zajmuje się jego firma i on sam oraz z czego wynika ta negatywna opinia.

Clavam Sp. z o.o. – czyli jak firma odnajduje się w sprzedaży bezpośredniej?

– Dzień dobry Panie Cezary, dziękuję za spotkanie. Nasz wywiad chciałbym zacząć od przedstawienia. Proszę opowiedzieć o pańskiej pracy i firmie, w której jest Pan zatrudniony.

– Dzień dobry. Od kilku lat pracuje jako specjalista ds. sprzedaży w firmie Clavam Sp. z o.o.. Do moich obowiązków należy koordynowanie sprzedaży, organizowanie objazdowych pokazów oraz dbanie o obsługę klientów. Nasza spółka zajmuje się natomiast całą drogą jaką musi przejść produkt od wyjścia z linii produkcyjnej do trafienia w ręce klienta. Clavam zajmuje się więc pośredniczeniem. Nie mamy bezpośredniego wpływu na jakość sprzedawanego produktu, jednak wybieramy tylko takie marki, które oferują dobry produkt. Obecnie mamy podpisany kontrakt z markami: Venice, Casada, Clean King. Zbyt wiele narosło negatywnych opinii na temat sprzedaży na pokazach, dlatego nie możemy pozwolić sobie na sprzedaż produktów kiepskiej jakości.

– Właśnie, jak Pan sądzi pracując w branży już od wielu lat, skąd taka negatywna opinia?

– Powodów takiej opinii jest wiele. W pierwszej kolejności na tej formie sprzedaży chciało zarobić wielu oszustów. Ich sposób działania był prostu. Zakupić tanie podróbki oryginalnych produktów za niewielką cenę. Podszyć się pod profesjonalną firmę, jak Clavam Sp. z o.o.. Zorganizować pokaz i sprzedać produkty po zawyżonych cenach. Niestety jakość tych artykułów była mierna i ulegały one zniszczeniu po paru miesiącach. Budziło to w ludziach frustrację i negatywna opinia zaczynała krążyć. Niestety oszuści tacy szybko znikali z gotówką i praktycznie niemożliwe było ich złapanie. Z skutkami tych nieetycznych zachować nasza firma musi walczyć do dzisiaj.

– Czym w takim razie odróżnia się firma Clavam Sp. z o.o. od działań nieuczciwych sprzedawców?

– Po pierwsze jakością. Oferowane przez nas produkty są wykonane przez znane marki używające materiałów najwyższej klasy. Dodatkowo nasza firma pomaga klientom i oferuje gwarancję na dane produkty. Nie każdy jednak jest w stanie poznać dobrą jakość na pierwszy rzut oka, a większość podróbek bardzo dobrze imituje oryginał. Warto zatem zwracać uwagę na spotkaniach na wszelkie przejawy braku profesjonalizmu. Nieprawidłowy ubiór, sposób mówienia, dziwne miejsce spotkania powinny dać nam do myślenia. Oszuści najczęściej wybierają też osoby starsze, które łatwiej przekonać. W przypadku wątpliwości co autentyczności firmy możemy poszukać informacji w internecie na jej temat.

Pełna oferta firmy Clavam Sp. z o.o.

– Czy mógłby Pan przybliżyć naszym czytelnikom produkty jakie można nabyć na spotkaniach organizowanych przez firmę Clavam?

– Obecnie w naszej ofercie znajduję się kilka sztandarowych pozycji, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Należą do nich:

  • prozdrowotne materace Mediair 3D
  • masujące maty wibracyjne BodyShape marki Casada
  • popularne i cenione za jakość garnki Venice
  • poręczne i wielofunkcyjne odkurzacze Clean King

Materac Mediair 3D – zdrowie i spokojny sen

– Bardzo ciekawie wygląda pierwsza pozycja na liście. Czy mógłby Pan opowiedzieć więcej o tych materacach?

– Tak, zdecydowanie jest to jeden z najciekawszych produktów w ofercie. Coraz więcej lekarzy podkreśla jak ważny jest dla nas sen. Niedawno została przyznana nagroda Nobla z dziedziny medycyny, za odkrycie jak ważny jest sen dla zdrowia człowieka. Natomiast materac Mediair 3D jest to jeden z tych produktów, które zadbają bardzo dobrze o jakość i komfort naszego snu. Jest również często polecany przez fizjoterapeutów, jako środek walki z bólami kręgosłupa. Materac wykonany jest z wysokiej jakości materiałów m.in. wełny. Wyszywany jest także srebrnymi nićmi, co zapewnia antybakteryjne działanie.

Mata wibracyjna BodyShape firmy Casada – szansą na masaż każdego dnia

– Druga pozycja również zapowiada się interesująco. Jednak mat masujących na rynku jest dużo i większość nie oferuje zbyt przyjemnych odczuć. Jak jest w tym przypadku?

– Zgadza się. Dlatego firmie Clavam zależało, aby znaleźć takiego producenta, który umożliwi sprzedaż mat naprawdę dobrej jakości. Oferowana przez nas mata BodyShape firmy Casada zawiera aż 10 pól wibracyjnych, każdy podzielony na 5 stref. Dodatkowo mata została wyposażona w funkcję ogrzewania, co przekłada się nie tylko na większy komfort masażu, ale też jego większą skuteczność. Z obsługą maty nie powinny mieć problemy nawet osoby starsze, gdyż jest ona w całości sterowana za pomocą niedużego pilota. Osobiście uwielbiam ten produkt i sam chętnie z niego korzystam po skończonym dniu pracy.

Garnki Venice – zdrowe i smaczne posiłki

– Przejdźmy teraz do kuchni. Proszę nam opowiedzieć, czym wyróżniają się garnki Venice na tle innych naczyń dostępnych w sklepach?

– Przede wszystkim jest to solidność wykonania. Patrząc na jakość i trwałość tych naczyń można odnieść wrażenie, że nic nie jest w stanie ich zepsuć. Bardzo dużą zaletą tych garnków jest też ich wielofunkcyjność. Kupując jeden zestaw masz możliwość przygotować posiłek nawet dla kilkunastu osób. Nie będzie również problemem przygotowanie zdrowego posiłki gotowanego na parze. Sam dzięki tym garnkom przekonałem się do tej formy gotowania, co niewątpliwie przełożyło się pozytywnie na moje zdrowie.

Odkurzacz Clean King – sprzątanie jeszcze nigdy nie było tak proste

-Widzę, że firma Clavam może pomóc także w domowych porządkach. Proszę opowiedzieć o ostatnim produkcie z listy.

Odkurzacz Clean King to prawdziwy władca wśród innych odkurzaczy. Łatwiejsze sprzątanie podłóg i dywanów to jedna z jego licznych funkcji. Urządzenie to może być używane do prania tapicerki w samochodzie, czyszczenia mebli, a nawet może służyć jako nawilżacz i odświeżacz powietrza. Jest to nieprawdopodobne jak wiele ciekawych funkcji oferuje ten odkurzacz. Dodatkowo znana marka gwarantuje, że nie zepsuje się on po kilku latach i przyniesie nam wiele korzyści na długi czas.

Zakończenie

– Miło było Pana poznać. Dziękuje za poświęcony czas i życzę dużo zadowolonych klientów.

– Również bardzo mi miło. Każda okazja na to, oczyścić dobre imię profesjonalnej sprzedaży bezpośredniej nie jest czasem zmarnowanym.

Dodaj komentarz