Sposoby na skuteczne ujędrnienie biustu

Biust to jeden z najbardziej docenianych walorów kobiet. Piersi podziwiane są przez płeć męską i każda kobieta marzy, aby ich biust był jędrny i uwydatniony. Młode dziewczyny nie mają z tym problemu, jednak po ciąży lub gwałtownym odchudzaniu sytuacja może się całkowicie zmienić. Wraz z upływem czasu i coraz starszym wiekiem skóra piersi zaczyna tracić swoją jędrność.

Rozwój medycyny i technologii obecnie oferuje przeróżne sposoby na ujędrnienie biustu. Nie wiele kobiet decyduje się na metody inwazyjne, czyli operacje, które mogą nieść ze sobą pewne ryzyko. Zazwyczaj kobiety sięgają po łatwe i proste możliwości ? stosują kremy ujędrniające, wykonują masaże piesi lub korzystają z usług, jakie oferuje medycyna estetyczna.

Najpopularniejsze metody ujędrniania biustu, które można wykonać samodzielnie

Krem ujędrniające biust

Kremy na ujędrnienie biustu to chętnie wybierany sposób na piękne piersi. Nie niesie ze sobą żadnego ryzyka, wystarczy pamiętać o regularności i można cieszyć się jędrnym biustem. Wybierając krem ujędrniający trzeba zwrócić uwagę na kilka aspektów:

  • najlepsze kremy nie powinny mieć chemicznego składu
  • poleca się wybierać kremu o naturalnym składzie
  • alkohol, sztuczne barwniki oraz różnego rodzaju substancje chemiczne mogą mocno wysuszać oraz podrażniać skórę

Doskonałym przykładem kremu ujędrniające biust jest ? krem Frashe. Posiada naturalny skład złożony z substancji aktywnych i dokładnie nawilża, oczyszcza oraz poprawia mikrokrążenie w skórze. Balsam Frashe dodatkowo podnosi biust, ujędrnia i optycznie powiększa piersi. Sprawia, że stają się bardziej uwydatnione i pełne. Krem ujędrniający biust Frashe rewitalizuje skórę i nadaje jej młodszy wygląd.

Masaż ujędrniający biust

Masaż biustu jest najbardziej przyjemnym sposobem na ujędrnienie piersi. Powinno się go wykonywać przy użyciu olejku nawilżającego. Skorzystać można z olejku kokosowego lub makadamia, który dodatkowo ma właściwości ujędrniające. Prawidłowy masaż wykonuje się dwoma dłońmi. Rozpoczynamy od dołu piersi i wykonujemy ruchy ku górze, trzeba jednak uważać, żeby nacisk na biust nie był zbyt intensywny. Regularne masaże doskonale ujędrniają biust oraz poprawiają jego ukrwienie.

Ćwiczenia ujędrniające biust

Pompki

Pompki są najpopularniejszym rodzajem ćwiczeń wzmacniających mięśnie klatki piersiowej. Doskonale pobudzają krwiobieg oraz przyspieszają krążenie krwi. Damskie pompki polegają na unoszeniu tułowia w podporze na rękach. Należą do prostych ćwiczeń i wykonuje się je w podparciu na kolanach.

Pływanie

Doskonały wpływ na piersi ma pływanie. Skutecznie ujędrnia całą skórę ciała, a tym także biust. Polecane jest głównie dla kobiet mających obfity biust. Pływanie dodatkowo wzmacnia mięśnie kręgosłupa i sprawia, że sylwetka staje się smuklejsza.

Podnoszenie hantli

Podnoszenie hantli to także świetne ćwiczenie, które ujędrnia biust i zapewnia jego lepsze ukrwienie. Niewielki ciężar regularnie podnoszony dodatkowo wzmacnia mięśnie klatki piersiowej, brzucha i ramion.

Dodaj komentarz