Szybko, smacznie i bez wysiłku, czyli dieta pudełkowa

Jeszcze do niedawna dieta pudełkowa kojarzyła się nam z gwiazdami, które wybierały catering dietetyczny, by mieć pod ręką jedzenie w czasie długich godzin na planie czy pomiędzy spotkaniami. Obecnie jednak po catering dietetyczny sięga coraz więcej osób.

Szybki sposób na posiłek

Przygotowanie smacznych i zdrowych posiłków zajmuje sporo czasu. Dla osób lubiących gotowanie nie jest to czas stracony, jednak nie każdy ma ochotę spędzać wiele godzin w kuchni, by zjeść coś nie tylko smacznego, ale i zdrowego. Catering dietetyczny lubin będzie dla nich dobrym rozwiązaniem, ponieważ otrzymują dania na cały dzień, unikając konieczności stania przy garnkach. Dania są zapakowane w szczelne pudełka, więc można je ze sobą zabrać do pracy, szkoły czy na wycieczkę.

Smacznie i zdrowo

Dania, które czasami kupujemy naprędce w różnego rodzaju sklepach czy barach może są smaczne, ale nie zawsze zdrowe. Dietykieta, przygotowując dania dla klientów, korzystających z cateringu dietetycznego, dba o to, by zachować nie tylko pyszny smak posiłków, lecz przede wszystkim, by były one zdrowe. Wybierając dietę pudełkową Dietykiety masz pewność, że jaja będą pochodzić od kur z wolnego wybiegu, mięso ze sprawdzonych hodowli, zaś warzywa i owoce z ekologicznych upraw. Wysoka jakość produktów gwarantuje pyszny smak, ale też i zdrowie. Dietykieta zamiast soli używa ziół, w daniach nie znajdziesz natomiast polepszaczy smaku, takich jak glutaminian sodu.

Różnorodność wyboru

Gotując w domu, często stajemy przed dylematem: co zrobić dziś na obiad? Wybierając catering dietetyczny, wybieramy jedną z oferowanych diet: wegetariańską, południową, bez ryb lub Paleo. Dzięki możliwości jej modyfikowania możemy dostosować dietę do naszych potrzeb i oczekiwań, zaś dietetyk kliniczny pomoże nam dopasować odpowiednią kaloryczność dań do naszego zapotrzebowania energetycznego i naszych celów, jakim może być utrata kilogramów czy zbudowanie masy mięśniowej.

Dodaj komentarz